DuckDuckGo

وب سرویس DuckDuckGo

رایگان
دسته بندی:
خارجی
1/10

محبوبیت

ms

تاخیر

%

نرخ موفقیت

وب سرویس کاربردی DuckDuckGo یک ای پی آی کاربردی برای جستجوی مطالب مختلف در گروه‌ها و موضوعات گوناگون است. با استفاده از این وب سرویس کاربر می‌تواند مطلب مورد نظر خود را در موتور جستجوی DuckDuckGo به سادگی جستجو نماید. برای مثال کاربر می‌تواند یک «موضوع» خاص (یک مثال از خروجی api)، یک «شخصیت یا ویژگی خاص» (یک مثال از خروجی api)، «کلمات مبهمی مانند اپل که به چندین معنی دارند را به تفکیک معانی» (یک مثال از خروجی api) جستجو کند. این موتور بخش دیگری به نام «جستجوی مستقیم در قسمت bang» (یک مثال از خروجی api) نیز دارد که در این قسمت اگر کاربر بخواهد سایت خاصی را جستجو کند، مستقیما به آن سایت متصل خواهد شد. کاربران این سایت و ای پی آی، تمامی این جستجوها را با حفظ حریم خصوصی و بدون دریافت هیچ آگهی تبلیغاتی خاصی، می‌توانند جستجو نمایند.

این ای پی آی توسط سایت DuckDuckGo ارائه می شود، و هدف آن بالا بردن سطح اعتماد مردم در مورد «دنبال نشدن نتایج جستجوی آنها» است. این وب سرویس یک ای پی آی اپن دیتا بوده و استفاده از رایگان می باشد. برای اتصال به این API می‌توانید از دکمه اتصال استفاده نمایید.

موارد پر کاربرد وب سرویس DuckDuckGo:

این ای پی آی برای جستجوی موارد زیادی مانند جستجو در مورد مکان‌های مختلف، افراد، نام‌ها، کلمات و مفاهیم گوناگون کاربرد دارند. 

استفاده پرکاربرد این API

در اپلیکیشن‌ها و سایت‌های اطلاعات گردشگری، آژانس‌های مسافرتی و توریستی، هتل‌ها و … است.

در اپلیکیشن‌ها و سایت‌های علمی، آموزشی و تحقیقاتی و … است.

API در اپلیکیشن‌ها و سایت‌های فروشگاهی، تجاری و … است.

توسعه دهنده : duckduckgo
    درخواست اتصال

آدرس پایانه

curl -X GET -H "apieco-key: [[apiKey]]" "https://api.apieco.ir/duckduckgo/search?q=&no_html=&no_redirect=&callback=&skip_disambig="

پارامترهای پایانه

Header:
apieco-key (Required)

query:
q (Required)
no_html
no_redirect
callback
skip_disambig

متد / نام پایانه