API استعلام مشخصات پروانه کالا از طریق USSD

رایگان
ایرانی
10/10

محبوبیت

ms

تاخیر

%

نرخ موفقیت

این API توسط سازمان ملی استاندارد ایران ارائه شده است و apiEco در حال تهیه مستندات و ثبت آن در API Switch خود می باشد. اگر علاقمند به استفاده از این API هستید، بر روی دکمه «درخواست اتصال» کلیک کرده و مشخصات خود را ثبت کنید. پس از مهیا شدن شرایط استفاده، شما را مطلع خواهیم کرد.

 

API استعلام مشخصات پروانه کالا از طریق USSD

 

سازمان ملی استاندارد ایران که از ابتدای تاسیس, هدف خود را بهبود کیفیت زندگی در ایران قرار داد, گام به گام فناوری‌های جدید و روز دنیا پیش می‌رود تا بتواند نیاز افراد جامعه را به بهترین شکل ممکن برطرف کند تا همواره به بهترین محصولات با کفیتی عالی دسترسی داشته باشند. این ای پی آی که توسط سازمان ملی استاندارد ایران در اپی مارکت اپی‌اکو ارائه می‌شود، به منظور استعلام مشخصات کالا بر اساس کد کالا طراحی شده است. مصرف کنندگان می‌توانند با وارد کردن کد درج شده روی کالا, در این اَپی به مشخصات و جزئیات این کالا که توسط سازمان ملی استاندارد ثبت شده‌‌اند دسترسی پیدا کند و با آسودگی از آن محصول استفاده کند. اگر در کسب و کار خود با فروش محصولات تولید داخل سر و کار دارید و می‌خواهید اعتماد مصرف کنندگان را جلب کنید تا مشتریان بیش‌تری جذب کسب و کار شما شوند، بهتر است آن‌ها را قادر سازید که به ساده‌ترین شکل ممکن به بررسی محصولات بپردازند و مشخصات را بر اساس کد کالا استعلام کنند. API استعلام مشخصات پروانه کالا از طریق USSD در اپلیکیشن و سرویس شما می‌تواند نقش مهمی را ایفا کند.

با پر رنگ تر شدن نقش اَپی‌ها (API) ها می‌توان انتظار داشت در آینده‌ای نه چندان طور اتصالات افزایش چشم گیری پیدا کند. سازمان‌ها و شرکت‌های زیادی برای بهره‌مندی بیش‌تر از منفعت‌های بازار دیجیتال امروز علاوه بر  ارائه اَپی (API) ، مصرف کننده آن نیز هستند. بازار ای پی آی به موضوع یا بحث خاصی محدود نیست و شامل زمینه‌های فراوانی است. با جستجو در بازار ای پی آی اَپی اِکو می‌توانید بهترین و کارآمد ترین ای پی آی را برای رفع نیازهای خود با مناسب‌ترین قیمت‌ها  پیدا کنید.

توسعه دهنده : سازمان ملی استاندارد ایران

آدرس پایانه

پارامترهای پایانه

فرم درخواست اتصال