API استعلام مالکیت اشخاص

API استعلام مالکیت اشخاص

رایگان
دسته بندی:
ایرانی
10/10

محبوبیت

ms

تاخیر

%

نرخ موفقیت

API استعلام مالکیت اشخاص

 

این API توسط سازمان ملی و مسکن ایران ارائه شده است و apiEco در حال تهیه مستندات و ثبت آن در API Switch خود می باشد. اگر علاقمند به استفاده از این API هستید، بر روی دکمه «درخواست اتصال» کلیک کرده و مشخصات خود را ثبت کنید. پس از مهیا شدن شرایط استفاده، شما را مطلع خواهیم کرد.

 

API استعلام مالکیت اشخاص

 

سازمان ملی زمین و مسکن ایران از شرکت‌های دولتی وابسته به وزارت راه و شهرسازی ایران است و یکی از دستگاه‌های اجرایی مهم کشور محسوب می‌شود که حتی در یک دوران مسئولیت مسکن مهر را بر عهده داشت. سازمان ملی زمین و مسکن یک اَپی(API) با نام «استعلام  مالکیت اشخاص» را ارائه نموده است که می‌توانید از آن در سرویس‌های خود استفاده کنید. افراد علاقه مند به اطلاعات مربوطه می‌توانند با استفاده از خدمات شما و از طریق این اَپی (API) به اطلاعات سازمان ملی زمین و مسکن ایران دسترسی پیدا کنند و به صورت دقیق‌تر به استعلام مالکیت در سیستم استعلام سامانه جامع اراضی مستغلات بپردازند. به این صورت پیش از خرید یا اجاره‌ی ملک، می‌توانید به بررسی وضعیت مالکیت آن بپردازید تا از سلامت معامله‌ی پیش رو مطمئن شوید و با خیال راحت به آن بپردازید.

امروزه هر کسی که با دنیای فناوری و کسب و کار دیجیتال در ارتباط باشد، حداقل یک بار نام رابط برنامه کاربردی یا اپی (API) را شنیده است که در واقع یک نوع رابط میان سرویس شما و یک سرویس دیگر است که باعث می‌شود بتوانید از امکانات و اطلاعات آن استفاده کنید. شاید در گذشته این مورد رواج چندانی نداشته است اما امروزه هر کسی که بخواهد در زمینه ساخت اپلیکیشن و نرم افزار فعالیت کند و گوی رقابت را از رقبای خود بگیرد یا حداقل در بازار دیجیتال امروزی دوام بیاورد، باید از این فرصت استفاده کند. چرا که علاوه بر افزایش سرعت کار، چه برای کاربر چه برای خود شما، باعث کاهش هزینه و راحتی بیش‌تر نیز می‌شود.

API استعلام مالکیت اشخاص

 

توسعه دهنده : سازمان ملی زمین و مسکن

آدرس پایانه

پارامترهای پایانه

kurtköy escort