Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
example-image
example-image

%
ms
1/10

با استفاده از این وب‌سرویس می‌توانید ارزش سهام شرکت‌های مختلف در بورس و فرابورس را مشاهده کرده و آن را از لحاظ زمانی فیلتر کنید. اگر شناسه‌ی یک شرکت خاص و یا یک بازه‌ی زمانی خاص را برای وب‌سرویس تعیین نکنید، اطلاعات تمام شرکت‌ها از تمام زمان‌ها برای شما نمایش داده خواهد شد.

%
ms
1/10

با استفاده از این سرویس می‌توانید قیمت تمامی خودرو های بازار ایران را دریافت کنید. خروجی این وب‌سرویس شامل نام، قیمت خرید و قیمت فروش است.

%
ms
1/10

با استفاده از این سرویس می‌توانید قیمت لحظه‌ای تمامی ارز های دیجیتال را دریافت کنید. خروجی این وب‌سرویس شامل نام اختصاصی ارز، نام کامل ارز، قیمت خرید و قیمت فروش است.

%
ms
1/10

نامه‌های رسمی و اداری معمولا در بالا یا پایین خود یک شماره پیگیری دارند. شما باید از طریق آن شماره از انجام شدن فرآیند و حاصل شدن نتیجه اطمینان پیدا کنید. این وب‌سرویس به شما کمک می‌کند نامه‌های خود را از طریق ورود کد مربوطه پیگیری کنید.

%
ms
1/10

پرداخت عوارض یکی از وظایفی است که روی دوش تمام شهروندان قرار می‌گیرد. یکی از این عوارض مربوط به مالکیت و استفاده از خودرو است که با استفاده از وب‌سرویس فینوتک می‌توانید از مقدار آن با خبر شوید.

%
ms
1/10

با دادن شماره شاسی و شماره موتور یک خودروی خاص به این وب‌سرویس، می‌توانید مشخصات آن خودرو را ببینید. این دو شماره بر روی کارت ماشین درج شده است.

%
ms
1/10

«فینوتک» علاوه بر خدمات بانکی، پرداخت و بورس، امکاناتی نیز برای ساکنین شهر مشهد در نظر گرفته است. یکی از این وب‌سرویس‌ها مختص تخمین زمان ورود اتوبوس یا اتوبوس‌های بعدی به یک ایستگاه است. با وارد کردن کد ایستگاه می‌توانید این اطلاعات را دریافت کنید.

%
ms
1/10

رتبه‌ی اعتباری در سیستم بانکی کشور (توانم) عددی بین صفر تا 900 است که میزان ریسک کسی که با شما وارد شراکت و سرمایه‌گذاری می‌شود را مشخص خواهد کرد. هرچه این رتبه بالاتر باشد یعنی فرد حقیقی یا حقوقی خوش حساب‌تر بوده و ریسک همکاری با او کمتر است.

%
ms
1/10

«فینوتک» شرکتی است که وب‌سرویس‌های کاربردی در اختیار توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های پرداختی قرار می‌دهد. با استفاده از وب‌سرویس‌های فینوتک می‌توان برنامه‌هایی با قابلیت استعلام قبوض ساخت. یکی از این وب‌سرویس‌ها، وب‌سرویس استعلام قبض تلفن ثابت است که با گرفتن یک شماره تلفن، اطلاعات بدهی و مهلت پرداخت آن را برمی‌گرداند.

%
ms
1/10

اگر از سیم‌کارت همراه اول استفاده می‌کنید، این وب‌سرویس به شما کمک می‌کند اطلاعات مربوط به بدهی و مهلت پرداخت خود را ببینید. کافی است به این سرویس شماره‌ی همراه را وارد کنید تا اطلاعات قبض مورد نظر به نمایش درآیند.

%
ms
1/10

وب‌سرویس استعلام قبض آب «فینوتک» برای شما امکان مشاهده‌ی جزییات یک قبض آب مشخص (با ورود شناسه) را فراهم می‌آورد. اطلاعاتی از قبیل آخرین بدهی ثبت شده، مهلت پرداخت و مبلغ قابل پرداخت شما در این وب‌سرویس به نمایش در خواهد آمد.

%
ms
1/10

این وب‌سرویس علاوه بر امکان مشاهده‌ی جزییات قبض مورد نظر، امکان پرداخت آن را نیز به شما خواهد داد. با استفاده از وب‌سرویس فینوتک می‌توانید جزییاتی مثل مهلت پرداخت و میزان بدهی را دریافت کرده و از طریق کارت بانکی خود آن را پرداخت کنید.

%
ms
1/10

با واردن کردن شماره اشتراک فرد یا مسکن مورد نظر به این وب‌سرویس، اطلاعاتی همچون میزان بدهی و مهلت پرداخت را دریافت خواهید کرد. فینوتک شرکتی است که در زمینه‌ی خدمات پرداخت، وب‌سرویس‌های متنوع و جامعی را ارائه می‌کند.

%
ms
1/10

«فینوتک» شرکتی است که در زمینه‌ی خدمات پرداخت، وب‌سرویس‌های قدرتمندی را به بازار عرضه کرده است. با استفاده از این وب‌سرویس و وارد کردن شماره پلاک، می‌توانید میزان خلافی پلاک مورد نظر را ببینید.

%
ms
1/10

به کمک این سرویس میتوانید به اطلاعات شرکت های و نماد های فعال در بورس، دسترسی داشته باشید. این وب سرویس اطلاعات یک شرکت یا تمام شرکت هارا در اختیار شما قرار میدهد.

%
ms
1/10

«پایا» یک بستر برای انتقال وجه بین بانکی است و انتقالات بر این بستر با کد شبا انجام می‌شوند.  این وب‌سرویس که توسط فرابوم عرضه شده است، خدماتی در راستای انتقال وجه مستمر، دسته‌ای و بین بانکی به توسعه‌دهندگان ارائه می‌دهد.

%
ms
1/10

این وب‌سرویس از زیرمجموعه هایی تشکیل شده است که تمام آن‌ها در راستای انتقال وجه کارت به کارت عمل می‌کنند. با این وب‌سرویس می‌توانید مشخصات، صورت‌حساب و موجودی کارت‌ها را مشاهده کنید و مشخصات صاحب آن را دریافت کنید. تمام این خدمات در راستای انتقال وجه کارت به کارت توسعه یافته‌اند.

%
ms
1/10