Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
example-image
example-image

لیارا یک فراهم‌کننده‌ی زیرساخت ابری است. با استفاده از لیارا می‌توانید از آن به‌عنوان پایگاه‌داده استفاده کنید. لیارا همچنین Platform as a service را به توسعه‌دهندگان ارائه می‌کند.

%
ms
1/10

دیجی‌کالا شرکتی پیشرو در زمینه‌ی فروشگاه‌های اینترنتی است که الهام‌بخش کسب‌وکارهای بسیاری در دهه‌ی اخیر بوده است. در حال حاضر نیز دیجی‌کالا یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های کاربران برای خرید اینترنتی می‌باشد. با استفاده از وب‌سرویس دیجی‌کالا قادر خواهید بود به پیشنهادات ویژه، یک دسته‌بندی خاص، یک محصول خاص، یک برند و جستجو در بین تمام محصولات دسترسی داشته باشید. 

%
ms
1/10

مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها صاحبان کسب‌وکارهای نو پا و الکترونیک است. شرکت‌ها امروزه در زمینه‌ی خدمات مشتریان به صورت جدی رقابت می‌کنند. «دیدار» ابزارهای مختلف و کاربردی در زمینه‌ی مدیریت ارتباط با مشتریان به شما ارائه خواهد داد.

%
ms
1/10

این وب‌سرویس قیمت لحظه‌ای ارز را به‌همراه تاریخ و ساعت دقیق درخواست به کاربر یا توسعه‌دهنده برمیگرداند.

%
ms
1/10

احراز هویت تلفنی یکی از راهکارهای موجود برای Multi Factor Authentication یا احراز هویت چند فاکتوره است. در این نوع از احراز هویت، یک کد از طریق تماس تلفنی برای کاربر خوانده می‌شود.

%
ms
1/10

اکوسیستم استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپای امروزی، مدیریت ارتباط با مشتریان را در سطح بالایی طلب می‌کند. در نگاه مدرن به کسب‌وکار، مشتری حرف اول را می‌زند و صاحبان کسب‌وکارها لازم است سرمایه‌گذاری ویژه‌ای در این زمینه داشته باشند. وب‌سرویس «سرو» ابزار مختلفی در جهت مدیریت مشتریان و ارتباط با آن‌ها به توسعه‌دهندگان و مدیران ارائه می‌نماید.

%
ms
1/10

Trez خدماتی جامع و متنوع در زمینه‌ی ارسال پیامک به شما ارائه می‌دهد. بازاریابی پیامکی و خدمات مشتریان دو مورد از زمینه‌های استفاده‌ی این سرویس هستند. با استفاده از این وب‌سرویس می‌توانید پیامک ارسال کرده و وضعیت ارسال آن را پیگیری نمایید.

%
ms
1/10

بادپا شرکتی است که از سال ۱۳۷۴ خدماتی در راستای حمل‌ونقل خرده‌بار ارائه می‌دهد. با استفاده از این وب‌سرویس می‌توانید بادپا را تحت عنوان شریک حمل و نقل خود داشته باشید یا به‌صورتی موردی با این شرکت همکاری کنید.

%
ms
1/10

با استفاده از این وب‌سرویس می‌توانید برای پنل معرفی یا فروش، درگاه پرداخت در نظر بگیرید. پردانو امکانات مربوط به پرداخت را در قالب اسکریپت، پلاگین و وب‌سرویس به توسعه‌دهندگان ارائه می‌نماید.

%
ms
1/10

فراپیامک یک وب‌سرویس است که خدمات متنوعی را در زمینه‌ی ارسال پیامک به شما ارائه می‌دهد. از فراپیامک نه‌تنها می‌توانید برای ارسال پیامک‌های زمان‌دار، جمعی، منطقه‌ای و.. استفاده کنید، بلکه امکان احراز هویت از طریق پیامک را نیز خواهید داشت.

%
ms
1/10

شبکه‌ای اجتماعی بر پایه‌ی ورزش‌های محبوب و متشکل از طرفداران آن‌ها. این سرویس خبرها را نه به صورت خشک و رسمی، بلکه در قالب داستان‌ها و واکنش طرفداران به آن‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. با استفاده از این سرویس می‌توانید برنامه‌ها و سایت‌های متنوع با موضوع اخبار ورزشی بسازید.

%
ms
1/10

این وب‌سرویس اطلاعات مربوط به ایستگاه‌های دوچرخه در شهرهای مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد. این ایستگاه‌ها به همراه مکان دقیق روی نقشه به شما عرضه می‌شوند.

%
ms
1/10

با دادن یک طول و عرض جغرافیایی به این وب‌سرویس، می‌توانید ساعت دقیق طلوع و غروب خورشید را در همان نقطه‌ی خاص پیدا کنید. این برنامه خصوصا برای مسلمانان و پیدا کردن زمان نماز در کشورهای دیگر کاربردی خواهد بود.

%
ms
1/10

این وب‌سرویس شما را از موقعیت دقیق فعلی ایستگاه بین‌المللی فضایی یا ISS مطلع کرده و آن را روی نقشه نمایش می‌دهد. ایستگاه بین‌المللی فضایی ماهواره‌ایست که در نزدیکی جو به دور زمین چرخیده و پروژه‌ی مشترک ناسا با ۴ شرکت فضایی دیگر می‌باشد.

%
ms
1/10

International Union for Conversation of Nature یا IUCN سازمانیست که در راستای حفاظت از محیط زیست و خصوصا گونه‌های در حال انقراض تلاش می‌کند. با استفاده از این وب‌سرویس می‌توانید اطلاعات جمع‌‌آوری شده توسط این سازمان را در سایت یا اپ خود داشته باشید.

%
ms
10/10

میکس کلود یک پلتفرم نوگرا در پخش موزیک است که ارزش پیشنهادی آن کیفیت بالا در پخش آنلاین و تجربه‌ی شنوایی جدید برای شنوندگان می‌باشد. علاوه بر این، در این پلتفرم آرتیست‌ها می‌توانند کار خود را آپلود کرده یا موزیک استریم کنند و از همین راه جذب فالوور داشته باشند. با وب‌سرویس میکس کلود به شما امکان جستجو در بین آهنگ‌ها، تگ‌ها و کاربران میکس کلود و استفاده از اطلاعات آن‌ها در برنامه‌ی شما داده می‌شود.

%
ms
1/10

این وب‌سرویس مخصوص کسانیست که جدا از خود قطعات موسیقی با متا دیتای آن سر و کار دارند. متا دیتا شامل اطلاعاتی همچون عنوان آهنگ، نام آرتیست، نام آلبوم، سال عرضه و... تمام جزییات مربوط به انتشار یک قطعه‌ی موسیقی می‌باشد.

%
ms
1/10

جمندو یک پلتفرم پخش موزیک است که بیش از نیم‌میلیون قطعه‌ی موسیقی را در خود دارد. با اتصال به این سرویس می‌توانید به این دیتابیس دسترسی پیدا کرده و از آن استفاده کنید. تنوع در استفاده با توجه به نیازهای سایت یا برنامه‌ی کاربردی، امتیازیست که جمندو به توسعه‌دهندگان می‌دهد.

%
ms
1/10