Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
example-image
example-image

با استفاده از سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا امکان ارسال و مدیریت نوتیفیکیشن در جهت اهداف بازاریابی کسب و کار وجود دارد.

%
ms
1/10

وب سرویس منجنی مسیریابی این امکان را به شما می دهد که علاوه بر پیدا کردن کوتاهترین مسیر بین مبدا و مقصد بتوانید برای ایستگاه های خاص شرایطی را تعیین کنید.

%
ms
1/10

این وب سرویس طراحی شده برای شمارش اتومبیل ها از روی تصاویر دوربین های طرح ترافیک با ارسال تصاویر از نمای نسبتا بالا از اتومبیل ها تعداد آنها را میتوانید محاسبه کنید.

%
ms
1/10

میتواند تشخیص دهد که تعداد انسان ها و تعداد حیوانات با نوع آنها و تعداد آبجکت های مشخص و واصح چند تا هست و همچنین میتواند Collage بسازد.

%
ms
1/10

با داشتن تصاویر اشخاص میتوانید محدوده ی سنی افراد را بدست بیاورید !!! این وب سرویس با استفاده از یادگیری عمیق میتواند تشخیص دهد که فرد مورد نظر در چه محدوده ی سنی قرار دارد.

%
ms
1/10

این API یک ابزار کاربردی از نوع  Restful است که به کاربر امکان مطالعه و شنیدن اشعار و غزلیات حافظ را در کنار امکان گرفتن فال حافظ می‌دهد.

%
ms
1/10

این API یک سرویس ارائه دهنده لینک کوتاه بر روی دامنه اختصاصی است که برای کاربر آمار دقیقی از کلیک‌ها و بازدیدهای هر لینک را فراهم می‌کند.

%
ms
1/10

یک API اپلیکیشن ساز است که به وسیله آن هرکسی، بدون نیاز به دانش کدنویسی می تواند برای سایت‌ وردپرسی و فروشگاه‌ ووکامرسی خود یک اپلیکیشن IOS یا اندروید بسازد.

%
ms
1/10