Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
example-image
example-image

با استفاده از این وب‌سرویس افراد می‌توانند به تاکسی‌ها امتیاز دهند و در مورد شایستگی آن‌ها بنویسند. ورودی این سرویس شماره پلاک تاکسی و شماره موبایل مسافر است.

%
ms
1/10

با استفاده از این وب‌سرویس می‌توانید ارزش سهام شرکت‌های مختلف در بورس و فرابورس را مشاهده کرده و آن را از لحاظ زمانی فیلتر کنید. اگر شناسه‌ی یک شرکت خاص و یا یک بازه‌ی زمانی خاص را برای وب‌سرویس تعیین نکنید، اطلاعات تمام شرکت‌ها از تمام زمان‌ها برای شما نمایش داده خواهد شد.

%
ms
1/10

با استفاده از این سرویس می‌توانید قیمت تمامی خودرو های بازار ایران را دریافت کنید. خروجی این وب‌سرویس شامل نام، قیمت خرید و قیمت فروش است.

%
ms
1/10

با استفاده از این سرویس می‌توانید قیمت لحظه‌ای تمامی ارز های دیجیتال را دریافت کنید. خروجی این وب‌سرویس شامل نام اختصاصی ارز، نام کامل ارز، قیمت خرید و قیمت فروش است.

%
ms
1/10

نامه‌های رسمی و اداری معمولا در بالا یا پایین خود یک شماره پیگیری دارند. شما باید از طریق آن شماره از انجام شدن فرآیند و حاصل شدن نتیجه اطمینان پیدا کنید. این وب‌سرویس به شما کمک می‌کند نامه‌های خود را از طریق ورود کد مربوطه پیگیری کنید.

%
ms
1/10

پرداخت عوارض یکی از وظایفی است که روی دوش تمام شهروندان قرار می‌گیرد. یکی از این عوارض مربوط به مالکیت و استفاده از خودرو است که با استفاده از وب‌سرویس فینوتک می‌توانید از مقدار آن با خبر شوید.

%
ms
1/10

با دادن شماره شاسی و شماره موتور یک خودروی خاص به این وب‌سرویس، می‌توانید مشخصات آن خودرو را ببینید. این دو شماره بر روی کارت ماشین درج شده است.

%
ms
1/10

«فینوتک» علاوه بر خدمات بانکی، پرداخت و بورس، امکاناتی نیز برای ساکنین شهر مشهد در نظر گرفته است. یکی از این وب‌سرویس‌ها مختص تخمین زمان ورود اتوبوس یا اتوبوس‌های بعدی به یک ایستگاه است. با وارد کردن کد ایستگاه می‌توانید این اطلاعات را دریافت کنید.

%
ms
1/10
kurtköy escort