Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
example-image
example-image

فراپیامک یک وب‌سرویس است که خدمات متنوعی را در زمینه‌ی ارسال پیامک به شما ارائه می‌دهد. از فراپیامک نه‌تنها می‌توانید برای ارسال پیامک‌های زمان‌دار، جمعی، منطقه‌ای و.. استفاده کنید، بلکه امکان احراز هویت از طریق پیامک را نیز خواهید داشت.

%
ms
1/10

این وب‌سرویس اطلاعات مربوط به ایستگاه‌های دوچرخه در شهرهای مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد. این ایستگاه‌ها به همراه مکان دقیق روی نقشه به شما عرضه می‌شوند.

%
ms
1/10

با دادن یک طول و عرض جغرافیایی به این وب‌سرویس، می‌توانید ساعت دقیق طلوع و غروب خورشید را در همان نقطه‌ی خاص پیدا کنید. این برنامه خصوصا برای مسلمانان و پیدا کردن زمان نماز در کشورهای دیگر کاربردی خواهد بود.

%
ms
1/10

این وب‌سرویس شما را از موقعیت دقیق فعلی ایستگاه بین‌المللی فضایی یا ISS مطلع کرده و آن را روی نقشه نمایش می‌دهد. ایستگاه بین‌المللی فضایی ماهواره‌ایست که در نزدیکی جو به دور زمین چرخیده و پروژه‌ی مشترک ناسا با 4 شرکت فضایی دیگر می‌باشد.

%
ms
1/10

International Union for Conversation of Nature یا IUCN سازمانیست که در راستای حفاظت از محیط زیست و خصوصا گونه‌های در حال انقراض تلاش می‌کند. با استفاده از این وب‌سرویس می‌توانید اطلاعات جمع‌‌آوری شده توسط این سازمان را در سایت یا اپ خود داشته باشید.

%
ms
10/10

میکس کلود یک پلتفرم نوگرا در پخش موزیک است که ارزش پیشنهادی آن کیفیت بالا در پخش آنلاین و تجربه‌ی شنوایی جدید برای شنوندگان می‌باشد. علاوه بر این، در این پلتفرم آرتیست‌ها می‌توانند کار خود را آپلود کرده یا موزیک استریم کنند و از همین راه جذب فالوور داشته باشند. با وب‌سرویس میکس کلود به شما امکان جستجو در بین آهنگ‌ها، تگ‌ها و کاربران میکس کلود و استفاده از اطلاعات آن‌ها در برنامه‌ی شما داده می‌شود.

%
ms
1/10

این وب‌سرویس مخصوص کسانیست که جدا از خود قطعات موسیقی با متا دیتای آن سر و کار دارند. متا دیتا شامل اطلاعاتی همچون عنوان آهنگ، نام آرتیست، نام آلبوم، سال عرضه و... تمام جزییات مربوط به انتشار یک قطعه‌ی موسیقی می‌باشد.

%
ms
1/10

جمندو یک پلتفرم پخش موزیک است که بیش از نیم‌میلیون قطعه‌ی موسیقی را در خود دارد. با اتصال به این سرویس می‌توانید به این دیتابیس دسترسی پیدا کرده و از آن استفاده کنید. تنوع در استفاده با توجه به نیازهای سایت یا برنامه‌ی کاربردی، امتیازیست که جمندو به توسعه‌دهندگان می‌دهد.

%
ms
1/10

این وب‌سرویس در راستای آموزش زبان خدماتی از جمله تعریف کلمات، مترادف‌ها، جملات مثال، کلمات روزانه و... به شما ارائه می‌دهد. با استفاده از ورد نیک می‌توانید برنامه‌های کاربردی و وبسایت‌های آموزش زبان بسازید یا برنامه‌ی خود را در این راستا تجهیز نمایید.

%
ms
1/10

File.io یک پلتفرم امن و مطمئن برای آپلود فایل و اشتراک‌گذاری لینک آن است. با این سیستم می‌توانید برای فایل خود محدودیت دانلود قائل شده یا تاریخ انقضا تعیین کنید. فایل شما پس از تعداد دانلود مشخص شده یا در موعد مقرر حذف خواهد شد. با استفاده از وب‌سرویس اشتراک‌گذاری فایل امکان آپلود و گرفتن لینک برای فایل مورد نظر را پیدا خواهید کرد.

%
ms
1/10

این سرویس مجموعه‌ای از تست‌های مختلف رواشناسی را که بر پایه‌ی سوال‌های «آری یا خیر» ساخته شده‌اند را عرضه می‌کند. با استفاده از این وب‌سرویس می‌توان تست‌هایی از جمله تست شخصیت، تست آینده‌ی شغلی، تست ارتباطات اجتماعی و... را پیاده‌سازی نمود.

%
ms
1/10

این وب‌سرویس شما را به یک بانک اطلاعاتی متصل می‌کند. در این بانک اطلاعاتی، اطلاعات مربوط به بیش از 600هزار سیارک ثبت شده است. شما نه‌تنها امکان جستجو در بین این سیارک‌ها را خواهید داشت بلکه می‌توانید از امکانات جستجوی پیشرفته و جزیی نیز بهره‌مند شوید.

%
ms
1/10

این سرویس بر پایه‌ی کتابخانه‌ای دیجیتال ساخته شده است که PDFهای موجود در آن کاملا رایگان می‌باشند. با استفاده از این سرویس و کتاب‌های موجود در آن می‌توانید انواع سایت و اپ برای کتاب و کتابخوانی را به سلیقه‌ی خود بسازید. همچنین می‌توانید بخشی از سایت خود را با این سرویس تجهیز نمایید.

%
ms
1/10

این سرویس شما را به برنامه‌ای که مخصوص بازاریابی کسب‌وکارهای مدرن طراحی شده است متصل می‌کند. با Countly می‌توانید پنلی مختص نیازهای خودتان برای آنالیز بازار و مشتریان بالقوه و بالفعل شرکت خود داشته باشید. این برنامه همچنین به شما امکان تخصیص پنلی خاص به هر مشتری و تحلیل رفتار فردی او را می‌دهد.

%
ms
1/10

با این وب‌سرویس علاوه بر نمایش نقشه، امکان طراحی برنامه و سایت‌های مسیریابی نیز برای شما فراهم خواهد شد. «نشان» یکی از پیشتازان در زمینه‌ی نقشه و مسیریابی در ایران است.

%
ms
1/10

این وب‌سرویس خدماتی را متناسب با نیازهای دریا نوردان و شرکت‌های کشتیرانی ارائه می‌دهد. با استفاده از Storm Glass می‌توانید اطلاعات دقیقی از وضعیت دریاها از جمله جهت امواج، دما، فشار و جهت باد را دریافت نمایید.

%
ms
1/10

وب‌سرویس mlem یک وب‌سرویس عمومی، رایگان و مخصوص سرگرمیست که امکان دسترسی به عکس‌های بانمک از حیواناتی همچون سگ و گربه را به شما خواهد داد.

%
ms
1/10

تلگراف پلتفرمی بر پایه‌ی انتشار متن کاربران می‌باشد که امکانات خوبی را نیز برای آراستن متن در اختیار کاربران می‌گذارد.

%
ms
1/10

خبرنامه‌ی اقتصادی تایمز، یک روزنامه‌ی چاپ انگلیسی بوده که در سال 1888 برای اولین بار منتشر شده است. این مجله که به صورت اختصاصی به مباحث اقتصادی می‌پردازد، در حال حاضر از محبوبیت بالایی در بین علاقمندان اقتصاد بهره می‌برد. با این وب‌سرویس می‌توانید به مقالات منتشر شده در خبرنامه‌ی اقتصادی تایمز دسترسی پیدا کنید. همچنین این سرویس امکان اضافه کردن اعلان (Notification)در زمان انتشار مقاله‌ی جدید را به توسعه‌دهنده عرضه می‌نماید.

%
ms
10/10