API بلیط های تخفیف دار

API بلیط های تخفیف دار

رایگان
دسته بندی:
ایرانی
10/10

محبوبیت

ms

تاخیر

%

نرخ موفقیت

این API توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر ارائه شده است و apiEco در حال تهیه مستندات و ثبت آن در API Switch خود می باشد. اگر علاقمند به استفاده از این API هستید، بر روی دکمه «درخواست اتصال» کلیک کرده و مشخصات خود را ثبت کنید. پس از مهیا شدن شرایط استفاده، شما را مطلع خواهیم کرد.

API بلیط های تخفیف دار

 

API بلیط های تخفیف دار که توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر در بازار اپی اپی‌اکو ارائه شده است، کاربرد بسیار مفیدی در سرویس‌های مختلف خواهد داشت. با استفاده از این اَپی (API) می‌توانید طیف گسترده‌ای از علاقه‌مندان به سفر و یا کسانی که به هر دلیلی می‌خواهند با هواپیما جابه‌جا شوند و مجبور هستند یه دفاتر هواپیمایی یا سایت‌های مختلف سر بزنند را به کسب و کار دیجیتال خود جذب کنید. امروزه مردم تمایل دارند بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین اطلاعات را کسب کنند و اگر این امکان در یک سرویس اپلیکیشن فراهم شود، بهترین حالت است. این دقیقا همان چیزی است که API بلیط های تخفیف دار با اضافه شدن به کسب و کار شما، برای کاربرانتان به ارمغان می‌آورد. هر کسی به راحتی می‌تواند با استفاده از آن، قیمت بلیط‌های مختلف را استعلام کند و از آخرین تخفیف‌ها و تخفیف‌های لحظه‌ای خبردار شود.

 

سرویس‌های گردشگری و اپلیکیشن‌های مربوط به سفر با فراخوانی این ای پی آی یکی از نیاز‌های اصلی کاربران خود را برطرف خواهند کرد. درواقع با ارزش افزوده ای که این سرویس برای شما فراهم می‌کند قادر خواهید بود کاربران بیشتری را به اپلیکیشن خود جذب کنید. قیمت گذاری API بلیط های تخفیف دار توسط ارائه دهنده صورت میگیرد. 

 

اَپی اِکو اولین ای پی آی مارکت ایرانی 

توسعه دهنده : شرکت هواپیمایی ایران ایر

آدرس پایانه

پارامترهای پایانه

متد / نام پایانه

kurtköy escort