Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
example-image
example-image

ردیت گردآورنده اخبار اجتماعی، رتبه‌بندی کننده محتوای وب و وب‌سایت تبادل نظر است.

۱۰۰%
۲۸۶ms
7/10

ایمیل های برگشتی و کاربران کم کیفیت را با وارسی و تایید حرفه ای ایمیل ( FREE) پیشگیری کنید. Trumail یک API وارسی  آدرس ایمیل درست و سریع است که به طور کامل در Go نوشته شده است. با هدف ارائه راه حل ساده و کاربردی در رابطه با ایمیل های برگشتی به مهندسان نرم افزار و کسب و کارها توسعه یافته است.

۱۰۰%
۲۲۸ms
7/10

دانلود و تبدیل یک یا چند ویدئوی یوتیوب به فرمت Mp3 با استفاده از رابط برنامه نویسی کاربردی یوتیوب به Mp3 ما.sاز چندین روش قرار دادن مانند لینک html، javascript و iframe پشتیبانی می‌کند. نسخه‌ی رایگان آن برنامه‌های وابسته را هم فراهم می‌کند.

۱۰۰%
۳۹۵ms
10/10

این یک رابط برنامه نویسی کاربردی غیر رسمی پینترست است. پینترست یک وبسایت به سبک پینبرد است که کاربران خود راقادر می‌سازد که بتوانند کلکسیون‌های تصویر بر اساس تم‌هایی مانند رویدادها، علایق، سرگرمی‌ها و موارد بیش‌تر ایجاد و مدیریت کنند.کاربران می‌توانند برای العام گرفتن از پینبردهای دیگر استفاده کنند، تصاویر را به پینبرد خود مجددا پین کنند یا تصاویر را بپسندند.

%
۵۹۴۹۹ms
9/10

IMG4Me یک سرویس رایگان برای تبدیل متن به تصویر است. می‌توانید از این سرویس استفاده کنید تا مانع از کپی کردن آدرس ایمیل،مقالات یا محتوای وبسایت خود توسط روبات‌ها جلوگیری کنید. در عین حال، می‌توانید از بروز خطاهای انکد کردن را حتی در صورتی کهمتن شما دارای حروف غیر انگلیسی باشد، جلوگیری کنید.

۱۰۰%
۲۶۹ms
9/10

Yandex یک شرکت فناوری چند ملیتی روسی متخصص در خدمات و محصولات مربوط به اینترنت است. Yandex بزرگترین موتور جستجو را در روسیه با حدود ۶۵% سهم بازار در آن شرکت ادره می کند. API استاتیک یک نقشه تصویری براساس مقادیر پارامتر به سرویس تولید می کند.

%
ms
1/10

درست مانند آی‌ام‌دی‌بی به اطلاعاتی درمورد فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی دسترسی پیدا می‌کنید.می‌توانید نام، سال ساخت، رتبه در متا‌اسکور، رتبه در آی‌ام‌دی‌بی، تاریخ عرضه، مدت زمان، ژانر، کارگردان، نویسنده، بازیگران، داستان، جوایز، پوستر و اطلاعات زیادی دیگری را درمورد هر عنوانی به دست آورید.

۱۰۰%
۱۹۹ms
10/10

وضعیت دی‌ان‌دی (مزاحم نشوید) هر شماره موبایل معتبری در هند را پیش از ارسال پیغام اس‌ام‌اس با استفاده از پایگاه داده‌ی به روزی از NDNC ,NCCP ,TRAI ,DNC یا NCPR بررسی کنید.

۴۲%
۸۸۱ms
8/10

پایگاه داده / رابط برنامه نویسی کاربردی وبکم‌ ایتالیایی اسکی اطلاعات بیش‌تر در: http://skicams.it/api (ایتالیایی)

۱۰۰%
۲۱۷ms
8/10

طرفدار شرط‌بندی در ورزش هستید؟ Tipsxpert.com به شما نکات شرط‌بندی رایگانی را به صورت روزانه ارائه می‌دهدو در کنار آن می‌توانید از کلکسیون بهترین شرط‌بندی‌‌های رایگان هم بهره‌مند شوید.

۱۰۰%
۱۲۸۵ms
9/10

اطلاعات زیرو کلیک داک‌داک‌گو شامل خلاصه‌ی مباحث، دسته بندی‌ها، ابهامزدایی، سایت‌های رسمی، راهنمایی به !bang، تعریف‌ها و موارد بیش‌تر دیگری است. می‌توانید از این رابط برنامه نویسی کاربردی برای چیزهای زیادی استفاده کنید. به عنوان مثال برای تعریف کردن افراد، اماکن، اشیاء، لغات و مفاهیم. این سرویس لینک مستقیمی به سرویس‌های دیگر را فراهم می‌کند (از طریق ترکیب !bang)، مباحث مرتبط را لیست می‌کند و سایت‌های رسمی را زمانی که در دسترس باشند ارائه می‌کند.

۱۰۰%
۶۳ms
8/10