Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
example-image
example-image

Yandex یک شرکت فناوری چند ملیتی روسی متخصص در خدمات و محصولات مربوط به اینترنت است. Yandex بزرگترین موتور جستجو را در روسیه با حدود ۶۵% سهم بازار در آن شرکت ادره می کند. API استاتیک یک نقشه تصویری براساس مقادیر پارامتر به سرویس تولید می کند.

%
ms
1/10

درست مانند آی‌ام‌دی‌بی به اطلاعاتی درمورد فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی دسترسی پیدا می‌کنید.می‌توانید نام، سال ساخت، رتبه در متا‌اسکور، رتبه در آی‌ام‌دی‌بی، تاریخ عرضه، مدت زمان، ژانر، کارگردان، نویسنده، بازیگران، داستان، جوایز، پوستر و اطلاعات زیادی دیگری را درمورد هر عنوانی به دست آورید.

۱۰۰%
۱۹۹ms
10/10

وضعیت دی‌ان‌دی (مزاحم نشوید) هر شماره موبایل معتبری در هند را پیش از ارسال پیغام اس‌ام‌اس با استفاده از پایگاه داده‌ی به روزی از NDNC ,NCCP ,TRAI ,DNC یا NCPR بررسی کنید.

۴۲%
۸۸۱ms
8/10

پایگاه داده / رابط برنامه نویسی کاربردی وبکم‌ ایتالیایی اسکی اطلاعات بیش‌تر در: http://skicams.it/api (ایتالیایی)

۱۰۰%
۲۱۷ms
8/10

طرفدار شرط‌بندی در ورزش هستید؟ Tipsxpert.com به شما نکات شرط‌بندی رایگانی را به صورت روزانه ارائه می‌دهدو در کنار آن می‌توانید از کلکسیون بهترین شرط‌بندی‌‌های رایگان هم بهره‌مند شوید.

۱۰۰%
۱۲۸۵ms
9/10

اطلاعات زیرو کلیک داک‌داک‌گو شامل خلاصه‌ی مباحث، دسته بندی‌ها، ابهامزدایی، سایت‌های رسمی، راهنمایی به !bang، تعریف‌ها و موارد بیش‌تر دیگری است. می‌توانید از این رابط برنامه نویسی کاربردی برای چیزهای زیادی استفاده کنید. به عنوان مثال برای تعریف کردن افراد، اماکن، اشیاء، لغات و مفاهیم. این سرویس لینک مستقیمی به سرویس‌های دیگر را فراهم می‌کند (از طریق ترکیب !bang)، مباحث مرتبط را لیست می‌کند و سایت‌های رسمی را زمانی که در دسترس باشند ارائه می‌کند.

۱۰۰%
۶۳ms
8/10

رابط برنامه نویسی کاربردی جستجوی پرواز. در ایربلو جستجو می‌کند. هواپیمایی‌های دیگری مانند هواپیمایی بین‌المللی پاکستان و شاهین ایر هم به زودی افزوده می‌شوند.

۹۹%
۴۵۱۵ms
8/10

به شما امکان می دهد  تا اسکریپت JSON انتهای پایانی  خود را به طور مستقیم برنامه ریزی کنید تا صفحات ژئو مکانی دینامیک را با استفاده از متغیرهای JSON ارائه شده توسط  geoPlugin (ژئوپلاگین) انتقال دهد.

%
ms
1/10

اطلاعات زمان و مکان  منطقه ای رایگان از شهرهای جهان فراهم می کند. این پایگاه تحت مجوز Creative Commons Attribution 3.0 مجاز است.این شامل نام کشورها، مناطق زمانی، اختصارات، تعویض GMT و زمان صرفه جویی در نور روز (DST) است.داده ها در قالب CSV و SQL در دسترس هستند.شما می توانید به صورت رایگان دانلود کنید و در پروژهای خود استفاده کنید.

%
ms
1/10

از طریق RESTful API در مورد کشورها اطلاعات کسب کنید. نسخه فعلی: ۲.۰.۵ اهدا! پروژه restcountries برای لایه api نیاز است، که یکی از تامین کنندگان پیشرو میکرو خدمات API است. ما به پشتیبانی از restcountries و ارائه آن به عنوان راه حلی رایگان برای توسعه دهندگان ادامه می دهیم. ما بودجه این پروژه را به طور کامل تهیه می کنیم و ویژگی  اهدا را برداشته ایم.

%
ms
1/10

در اوت ۲۰۱۳، ما مقصودی برای ایجاد یک سرویس رایگان و کاربردی و ساده برای تولید داده های کاربر تصادفی برای تست اپلیکیشن تعیین نمودیم.

%
ms
1/10

ساخت برنامه های کاربردی تلفن همراه و وب سایت  که از مکان آگاه میباشد. یک API  که به برنامه ها و سایت های شما داده های سریع، قابل اعتماد و مفیدی را در مورد موقعیت جغرافیایی IP که شما نیاز دارید را می دهد.

%
ms
1/10

API آب و هوای دریایی Storm Glass به شما امکان می دهد که پیش بینی های مربوط به هر مختصاتی را به روشی ساده و کاربردی با استفاده از درخواست های HTTP  متعارف نشان دهید. هنگامی که یک درخواست موفقیت آمیز است، یک پاسخ در فرم یک مقصود JSON ارسال می شود.

%
ms
1/10

زمان نمازها از طریق api موجود است، بنابراین همه می توانند از دسترسی آسان به اوقات نمازها با کمترین تلاش برای توسعه اپلیکیشن ها و نرم افزارهای مختلف بهره مند شوند.

%
ms
1/10