Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
example-image
example-image

از طریق RESTful API در مورد کشورها اطلاعات کسب کنید. نسخه فعلی: 2.0.5 اهدا! پروژه restcountries برای لایه api نیاز است، که یکی از تامین کنندگان پیشرو میکرو خدمات API است. ما به پشتیبانی از restcountries و ارائه آن به عنوان راه حلی رایگان برای توسعه دهندگان ادامه می دهیم. ما بودجه این پروژه را به طور کامل تهیه می کنیم و ویژگی  اهدا را برداشته ایم.

%
ms
1/10

در اوت 2013، ما مقصودی برای ایجاد یک سرویس رایگان و کاربردی و ساده برای تولید داده های کاربر تصادفی برای تست اپلیکیشن تعیین نمودیم.

%
ms
1/10

ساخت برنامه های کاربردی تلفن همراه و وب سایت  که از مکان آگاه میباشد. یک API  که به برنامه ها و سایت های شما داده های سریع، قابل اعتماد و مفیدی را در مورد موقعیت جغرافیایی IP که شما نیاز دارید را می دهد.

%
ms
1/10

API آب و هوای دریایی Storm Glass به شما امکان می دهد که پیش بینی های مربوط به هر مختصاتی را به روشی ساده و کاربردی با استفاده از درخواست های HTTP  متعارف نشان دهید. هنگامی که یک درخواست موفقیت آمیز است، یک پاسخ در فرم یک مقصود JSON ارسال می شود.

%
ms
1/10

یاندکس، یک شرکت فناوری اطلاعات روسی است که بزرگترین موتور جستجوی روسیه و هشتمین موتور جستجوی جهان را اداره می‌کند. همچنین این شرکت توسعه دهنده سرویس‌ها و محصولات اینترنتی بسیاری هم بوده‌است. Geocoder میتواند مختصات جغرافیایی خود را از آدرس یاندکس دریافت نموده یا آدرس را به صورت معکوس از مختصات جغرافیایی تعیین نماید. چگونه اعتبار به دست بیاوریم؟ به کنسول توسعه دهندگان مراجعه کنید. . برنامه API ایجاد کنید.

100%
249ms
8/10

می‌توانید به میلیون‌ها آهنگ، پادکست و ویدئوی هنرمندان سراسر جهان دسترسی داشته باشید. اطلاعات مربوط به هنرمندان، آلبوم ها و آهنگ ها را از Spotify دریافت کنید. یک برنامه API روی مرورگر خود امتحان کرده و کد مربوطه را در برنامه خود وارد نمایید. برنامه Spotify Public API تحت شرایط و محدودیت هایی خاصی همچون مورد زیر، به صورت رایگان می باشد: 3/1/2017: https://developer.spotify.com/developer-terms-of-use/#section-iv-restrictions این بسته انواع بلوک های به دست آمده از طریق اسپاتیفای را نشان میدهد که نیازی به احراز هویت ندارند spotify.com دامنه : اعتبار : نشانه دسترسی چگونه اعتبار کسب کنیم : به بخش کنسول اسپاتیفای مراجعه کنید ورودتان را ثبت نموده و یک نشانه اختیار کنید در مرحله آخر نشانه دسترسی خود را به کار ببرید

100%
341ms
8/10

دریافت پست های ProducHunts کاربران و طبقه بندی ها دامنه: producthunt.com اسناد: clientId, clientSecret, redirectUri چگونه مجوزها را به‌دست آوریم: Header Parameters: host:apieco-ProductHuntAPI.ir apieco_key:{YOUR_APIECO_KEY} Required Parameters: وارد وبسایت Producthunt شوید به داشبورد API بروید. یک برنامه جدید اضافه کنید پس از ایجاد یک برنامه جدید، شناسه مشتری، رمز مشتری و URI تغییر مسیر را خواهید دید برای تولید کد مجوز از getClientAccessToken استفاده کنید.

100%
242ms
2/10

جهت بار گذاری، اشتراک و ویرایش فایل ها به API اشتراک فایل Openload متصل شوید. فراخوانی API را در مرور گر خود تست کرده و نمونه کد را وارد برنامه کاربردی خود نمائید.دامنه: openload.co اسناد: نام کاربری، گذر واژه چگونه به مجوزها دسترسی پیدا کنید: وارد openloac.co شوید و اگر عضو نیستید ثبت نام کنید. می توانید اسناد مربوطه را در پنل کاربری بخش تنظیمات کاربر بیابید.

100%
430ms
8/10

راه حل  کاملی است برای قدرت بخشیدن به تراکنش های ایمیل شما که پلتفرم ایمیلتان اطمینان بذیر قابل توسعه و دارای سرویس مانیتورینگ بالا در زمان واقعی برای همه ی تراکنش های ایمیلتان باشد. همچنین دارای طراحی ایمیل واکنش گرا با MJML و Passport می باشد. دامنه : : mailjet.com اعتبارات: apiKeyPublic, apiKeyPrivate چگونگی دریافت credentials: در سایت mailjet.com وارد شوید به قسمت   account/API Keys section وارد شوید. مجوزهای  خود را  پیداکنید , کلیدAPI  و کلید  API  شخصی.

%
ms
1/10

مجوزها: apiKey, secretKey چگونه مجوزها را به‌دست آوریم: در   https://secure.last.fm/login?next=/api/account/create  یک حساب اِی‌پی‌آی جدید ایجاد کنید. کلیدهای اِی‌پی‌آی خود را کپی و ذخیره کنید تا از آن‌ها با apiEco استفاده کنید. از کلیدهای اِی‌پی‌آی به‌عنوان apiKey  و از راز به اشتراک گذاشته شده به‌عنوان secretKey استفاده کنید

%
59370ms
4/10

از این پکیج برای ساختن اپ‌هایی که به اینستاگرام متصل می‌شوند، می‌توانید استفاده کنید. اینجا آموزش جامعی درمورد نحوه‌ی استفاده و متصل شدن به رابط برنامه‌نویسی کاربردی اینستاگرام را قرار می‌دهیم. چگونه به مجوزها دسترسی پیدا کنید: به OAuth Generator ما بروید. یا این دستورالعمل‌ها را دنبال کنید: به صفحه‌ی توسعه‌دهنده‌ی اینستاگرام بروید. روی "ثبت اپلیکیشن شما" کلیک کنید. روی "ثبت یک مشتری جدید" کلیک کنید. فرم را پر کنید و روی "ثبت‌نام" کلیک کنید. به مدیریت مشتری بروید. در بلوک اپلیکیشن خود روی "مدیریت" کلیک کنید. مجوزهای خود را کپی و ذخیره کنید. از Client ID و Client Secret خود برای فراخواندن نقطه‌ی پایان getAccessToken استفاده کنید.

%
277ms
9/10

دامنه: Gmail مجوزها: apiKey چگونه به مجوزها دسترسی پیدا کنید: به Google Developers console بروید ثبت‌نام کنید یا وارد شوید رابط برنامه‌نویسی کاربردی گوگل حساب خود را فعال کنید یک اپلیکیشن بسازید

100%
295ms
5/10

جهت بار گذاری، اشتراک و ویرایش فایل ها به API اشتراک فایل Openload متصل شوید. فراخوانی API را در مرور گر خود تست کرده و نمونه کد را وارد برنامه کاربردی خود نمائید.

%
271ms
6/10

%
ms
1/10

%
ms
1/10

%
ms
1/10